• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kukakids
  • https://www.instagram.com/kukakidscom
  • https://www.youtube.com/channel/UCUrPVWtkzshNvfr62giT8cA

Hakkımızda

Kuka Çocuk Eğitim Araçları Ltd. Şti. 2000 yılında çocuklar için ürün tasarlamak ve üretmek amacıyla kuruldu. 20 yılı aşkın süredir ilk başladığımız günlerdeki heyecanla, gelişmeye ve geliştirmeye olan inancımızla tasarım ve üretim yapmaya devam ediyoruz.

Tasarım yaparken çocukların gelişimine katkı sağlamanın yanı sıra üretim yaparken de birinci önceliğimiz kalite. Kullandığımız her türlü malzemenin kalite standartlarına uygun ve belgeli olması bizim için çok önemli.

Kuka firması olarak çıkış noktamız öncelikle piyasada olmayanı yapmak, farklı ve çocuklar için yararlı ürünler tasarlamak ve geliştirmek. Kurulduğumuzdan bu yana bu doğrultuda yaptığımız çalışmalar bugüne geldiğimizde doğru yolda ilerlediğimizi gösteriyor.

Bizler bugüne kadar üretici olmanın keyfini ve heyecanını yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Dünya standartları kalitesinde ürünleri üreterek yurtiçinde olduğu kadar yurt dışına satıyoruz. Bunun için de gereken kalite belgelerimiz de bulunmakta.

Anaokulundan başlayarak ilköğretim, lise eğitimine kadar devam eden süreçte her yaş grubuna hitap edecek seviyede çocuklar için üretim yapıyoruz. Ayrıca rehabilitasyon merkezlerine, alışveriş merkezlerine, restoranlara, oyun parklarına, bireysel olarak evler için de ürünler tasarlayıp üretimini gerçekleştiriyoruz. Çeşitli özel proje çalışmaları da yapıyoruz.

Bu ürünler sınıf donanımları (masa, dolap, sandalye vb.) çeşitli ahşap eğitici materyaller, masaüstü materyalleri, soft grup adını verdiğimiz oyun alanları, top havuzu, trambolin vb. eğlenceli ürünler, eğitici ve hareket geliştirici eğitim setleri, oyun havuzları, spor aktivite ürünleri, sanatsal faaliyetler için ekipmanlar, engelliler için özel ürün tasarım çalışmaları, park bahçe, oyun parkları ve oyun sistemleri vb.

Çocuklar bizim geleceğimiz ve çok değerliler. İşimizi yaparken bunu aklımızdan çıkarmadan hareket etmemiz gerektiğini biliyoruz. Çünkü biz sadece çocuklar için ürün yapmıyor onların geleceğine dair yönlendirmeler yaptığımız için hayatlarını şekillendirmede aktif rol oynuyoruz. Sadece üretici olarak değil, taşıdığımız bu misyonla da hareket etmeye özen gösteriyoruz. Bunun için marka olabilmek çok önemli. İnsanlara sunacağınız hizmet süreli değil, uzun soluklu olmalı. Bu inançla yolumuza devam ediyoruz.

Üyelik Girişi
Takvim

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.133132.2619
Euro34.919335.0592